KAYIT

Kayıt Koşulları

1. SINIFA ALINACAK ÖĞRENCİLER

1. sınıflarımıza öncelikli olarak Metod Koleji Anaokulu öğrencileri kabul edilir. Kontenjan açıklığı durumunda, Rehberlik ve Psikolojik Danışma Birimi tarafından öğrenciler birebir görüşmeye alınır. Okula başlama yeterliliği gösteren öğrenciler 1. sınıfa kayıt edilirler. 1. sınıfta okuyacak öğrencilerimizin kayıt görüşmeleri ve mülakatları, Halkla İlişkiler Bölümü’nden randevu alınarak yapılır. Ön görüşmeler için  444 86 42 numaralı telefonu arayarak randevu alabilirsiniz.

2. SINIFA ALINACAK ÖĞRENCİLER

2. sınıfta okuyacak öğrenciler ilk olarak okuma-yazma yeterliliğine sahip olmalıdır. Bu yeterliliğe sahip öğrenciler, Rehberlik ve Psikolojik Danışma Birimi’nin onayını da alarak kayıt olma hakkını kazanır. 2. sınıfta okuyacak öğrencilerimizin kayıt görüşmeleri, Halkla İlişkiler Bölümü’nden randevu alınarak yapılır. Ön görüşmeler için 444 86 42 numaralı telefonu arayarak randevu alabilirsiniz.

3. SINIFA ALINACAK ÖĞRENCİLER

3. sınıfa alınacak öğrenciler, Rehberlik ve Psikolojik Danışma Birimi’nin ön görüşmesinden sonra, birimin onayı dahilinde kayıt olma hakkını kazanırlar.

4. SINIFA ALINACAK ÖĞRENCİLER

4. sınıfa alınacak öğrenciler, Rehberlik ve Psikolojik Danışma Birimi’nin ön görüşmesinden sonra, birimin onayı dahilinde kayıt olma hakkını kazanırlar.