KURUMSAL

Yemek Hizmeti

YEMEK HİZMETİ
BCC Catering, 1993 yılında Bilkent Üniversitesinin öğrenci ve öğretim kadrosuna yemek hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur.

Kuruluşundan itibaren, sektörün sunduğu her türlü teknolojik altyapı imkânını değerlendirerek sürdürülebilir hizmet kalitesine ulaşan BCC Catering toplu yemek alanında faaliyet göstermektedir.

Stratejik önceliği faaliyet alanlarında sürekli ve kaliteli hizmet sunan “en büyük şirket” haline gelmek olan BCC Catering, Türkiye’de sektörün ilk beş şirketi arasına girerek bu hedefini büyük ölçüde gerçekleştirmiştir. BCC Catering güvenilirliği ile alanında fark yaratmaktadır.

İnsan sağlığını etkileyebilecek bir hizmet sunmanın verdiği ciddiyetle hareket eden BCC Catering tesislerinde son teknoloji ürünü ekipmanlar kullanılmakta, personel ve iş gücü verimliliği sağlanmaktadır. BCC Catering bünyesinde günde 95.000 kuverin üzerinde üretim yaparak, Türkiye genelinde hizmet vermektedir.

Türkiye’nin birçok yerinde hizmet noktaları bulunan BCC Catering’in müşteri portföyü, Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşları, kamu kurumları, özel okullar, üniversiteler ve hastanelerden oluşmaktadır.

BCC Catering, tedarikçi ayağında ise gıda sektörünün bilinen, öncü şirketleriyle çalışmaktadır.

KALİTEDE SÜREKLİLİK
Sektörde geçirdiği yıllar içerisinde BCC Catering, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve ilk uygulayan şirket olarak, hızlı çözüm üretme kapasitesi, müşteri odaklı yaklaşımı, sunduğu hizmetin kalitesinde süreklilik sağlayabilmesi ve sahip olduğu kurumsal kimlikle öne çıkan bir marka haline gelmiştir.

BCC Catering sektörün bu dönemdeki gelişimine ve rekabet ortamına uyum sağlamak için gereken her türlü çalışmayı yapmakta ve oluşan pazardan en fazla payı almak için çaba göstermektedir.

ÖDÜL VE SERTİFİKALAR
Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü İşletme Kayıt Belgesi

ISO 9001: Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası

ISO 14001: Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası

TS 18001: İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası

ISO 22000: Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası

ISO 10002: Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Sertifikası